Liec likmes, prognozē sporta rezultātus un atgūsti 60€ no Optibet

27.08.2019

Tuvojoties Pasaules čempionātam hokejā, Optibet atgādina par lielisku bonusu – veic sporta likmes bez riska un saņem 100% atmaksu līdz pat 60€. Viss, kas Tev jādara, veic pirmo iemaksu izmantojot bonusa kodu SPORTS60.

Kā saņemt bonusu?

Šis bonuss ir pieejams jaunajiem spēlētājiem, kuri iemaksu spēles kontā veic pirmo reizi. Tātad reģistrējies Optibet jau tulīt un veic iemaksu spēles kontā par vismaz 15€, izmantojot bonusa kodu SPORTS60. Šis bonuss sastāv no 2 līmeņiem kur par katru līmeni iespējams saņemt 30€ likmēs bez riska, kopā maksimālā summa, kuru vari atgūt ir 60€ likmēs bez riska. Apskatīsim sīkāk abu līmeņu noteikumus, lai saņemtu bezriska likmes.Prognozē sporta rezultātus, liec likmes un atgūsti 60€ no Optibet

  1. Līmenis – Reģistrējies optibet.lv un veic pirmo iemaksu vismaz 15€ vērtībā un izmanto kodu SPORTS60. Pēc tam saņemsi 30€ likmēs bez riska jeb 2 likmes pa 15€. Lai izmantotu bonusu vari veikt likmes bez riska tikai uz sporta pasākumiem. Veicot likmes bez riska maksimālajam koeficientam jābūt 3.0. Lai varētu likt likmes bez riska, lietotājam kuponā ir jāatzīmē attiecīgais lauciņš par likmes izmantošanu. Ja veicot likmi zaudēsi, tad šī likme tiks atgriezta 100% apmērā. Maksimālā summa, kuru saņemsi atpakaļ ir 30€. Nauda tiks atgriezta spēlētāja kontā 48 stundu laikā pēc sporta pasākuma beigām.
  2. Līmenis – Lai iegūtu vēl 30€ atmaksu likmēs bez riska, turpini prognozēt spēles un apgrozi vismaz 150€ veicot likmes uz sporta notikumiem. Prognozē jebkuru sporta spēles rezultātu ar koeficientu 1.5 vai lielāku kā arī vari veikt gan vienāršu, gan kombinētu likmi. Kad būsi apgrozījis 150€ Tavā spēles kontā automātiski tiks ieskaitīti 30€ likmēm bez riska. Tālāk izmanto šo bonusu kā aprakstīts 1.līmenī.

Bonusu vari izmantot līdz pat gada beigām 31.12.2018.

T-krekls
Diemžēl nelaimēji
Naudas bonuss
Mēģini vēlreiz
50 griezieni
Naudas bonuss
Diemžēl nelaimēji
Bezriska griezieni
Katrs otrais dalībnieks vinnē

Zemāk ievadi informāciju par sevi un tu nekavējoties redzēsi, ko esi laimējis.

Kupona kods, ar kura palīdzību izņemt savu laimestu, tiks nosūtīts uz e-pastu.