Veic likmi uz pirmo vārtu guvēju Olybet un trīskāršo laimestu

27.08.2019

Olybet promoFantastisks akcijas piedāvājums Olybet klientiem! Ja tu vēl nevaru pieskaitīt sevi viņu lokam, šis ir pēdējais brīdis, kad būtu jāpieņem šis lēmums un jāreģistrējās. Tas ir ļoti vienkārši – atverot mājaslapu www.olybet.lv, augšdaļā atradīsi koši zaļu pogu ar uzrakstu “Reģistrēties!”, uz kuras nospiežot tālāk būs vienkārši un saprotami aprakstīts reģistrācijas process.

Tad viss, kas tev jādara, ir vienkārši jāveic 10€ likme uz spēlētāju, kurš, tavuprāt, gūs pirmos vārtus konkrētā futbola spēlē. Tajā gadījumā, ja viņš tiešām arī gūs šos vārtus un vēl papildus vismaz vienus vārtus šajā spēlē, tu iegūsi īstu naudas bonusu!

Šis akcijas piedāvājums ir spēkā no 27.12.2018. līdz 31.03.2019., tātad nekas vēl nav nokavēts un, ja esi īsts futbola fans, pasteidzies izmēģināt savu veiksmi un likt lietā zināšanas par to, kuri spēlētāji visbiežāk gūst vārtus un cik spēcīgas ir spēlējošās komandas viena attiecībā pret otru.

Šim piedāvājumam kvalificējošās futbola līgas ir:

  • Anglijas premjerlīga;
  • La Liga;
  • Serie A;
  • Bundeslīga;
  • Ligue 1;
  • UEFA Čempionu līga;
  • UEFA Eiropas līga.

Lai piedāvājums stātos spēkā, klientam jāveic pre-match likme uz spēlētāju, kurš gūs pirmos vārtus (First Goalscorer) tieši 10 eiro apmērā (ne mazāk, ne vairāk). Īstas naudas bonusus Olybet izmaksā tad, kad spēlētājs, uz kuru likta likme, guvis spēlē vismaz 2 vārtus, tai skaitā arī pirmos. Bonuss tiek izmaksāts, ņemot vērā spēles iznākumu pamatlaikā. Netiek ņemts vērā papildlaiks un tajā gūtie vārti. Tikai pirmā veiktā likme tiek ņemta vērā, kvalificējoties šim piedāvājumam.

Ja spēlētājs, uz kuru veikta likme, guvis 2 vārtus, tajā skaitā arī pirmos, tu saņem dubultotu neto laimestu no likmes, kuru veici uz šo spēlētāju. Ja šis spēlētājs guvis 3 vārtus, tajā skaitā arī pirmos, tu saņem trīskāršotu neto laimestu no likmes, kuru veici uz šo spēlētāju.

Šis naudas bonuss nonāks tavā klienta profilā nākamajā dienā pēc spēles beigām bez papildu apgrozīšanas nosacījumiem.

200 bezriska griezieni
  • Kazino pazīstams spēlētājiem visās Baltijas valstīts;
  • Spēlētājam ir garantēta droša azartspēles pieredze tiešsaistē;
  • Olybet atbalsta nacionālās sporta komandas.
Pieejams tikai uz ierobežotu laiku!
T-krekls
Diemžēl nelaimēji
Naudas bonuss
Mēģini vēlreiz
50 griezieni
Naudas bonuss
Diemžēl nelaimēji
Bezriska griezieni
Katrs otrais dalībnieks vinnē

Zemāk ievadi informāciju par sevi un tu nekavējoties redzēsi, ko esi laimējis.

Kupona kods, ar kura palīdzību izņemt savu laimestu, tiks nosūtīts uz e-pastu.