Kur un kā atsākt veikt sporta likmes?

Bieži vien spēlētāji atsakās veikt likmes, jo uztraucas par nespēju spēlēt atbildīgi, vai vienā brīdī zaudēt kontroli pār situāciju. Lai izvairīties no nepatīkamiem zaudējumiem, parūpējies par savu budžetu – piešķir noteiktu naudas summu, kuru tērēt mēneša laikā sporta likmēm. Tiklīdz tas ir izdarīts, Tu esi tikai 6 soļus no laimesta saņemšanas:

 1. Izveido savu spēlētāja kontu kādā no piedāvātajiem sporta derību uzņēmumiem tiešsaistē. Ieskaties mūsu izvēlnē, tur atradīsi arī lieliskus iepazīšanas bonusus, kas pirmo reizi ļaus uzspēlēt bez zaudējuma riska;
 2. Veic savu pirmo depozītu. Ja Tu izmantosi kādu no piedāvātiem sporta notikumu piedāvājumiem, rūpīgi izlasi nosacījumus par minimālām iemaksām un atspēlēšanas prasībām;
 3. Izvēlies sporta notikumu un prognozē rezultātu. Iesakām atsākt ar populārākām sacensībām uz brīdi, kad veiksi likmi, vai arī uz tām spēlēm, kuru rezultāts Tev šķiet paredzams;
 4. Veic likmi. Apskati kādi ir limiti, bieži vien sporta likmju operatori norāda minimālas un maksimālas likmes uz noteiktām sacensībām;
 5. Sagaidi rezultātu;
 6. Saņem savu laimestu, ja likme nospēlēja. Pārliecinies, ka Tavs spēlētāju konts ir verificēts un naudas izmaksa tiks veikta uz Tevis norādīto bankas kontu.

Neskatoties uz to, ka soļi ir diezgan vienkārši, Tev var rasties jautājumi, kādi tomēr ir tie izdevīgākiem koeficienti, likmju veidi un labākie sporta notikumi, uz kuriem veikt likmes. Mēģināsim izskatīt nozīmīgākos punktus, kas sniegs atbildes uz Taviem jautājumiem.

Kādi ir sporta likmju veidi?

Apmeklējot kādu sporta bukmeikera lapu tiešsaistē iesācējs uz īsu brīdi var apmulst no sporta likmju veidu klāsta. Tas tikai no pirmā acu uzmetiena var likties, ka likmju veidu ir neskaitāmi daudz, taču īstenībā ir tikai daži pamata veidi un visi pārējie ir attiecināmi uz kombinācijām, kas strādā noteiktajās spēlētāju stratēģijās. Apskatīsim populārākos veidus, kas palīdzēs atsākt jaunienācējiem veikt savas pirmās sporta likmes tiešsaistē, par pamatu ņemsim futbola sporta notikumu likmes.

 1. Vienkārša likme – piemērotākais veids iesācējiem. Tu izvēlies sporta notikumu un prognozē tā iznākumu. Uzminēji – saņem savu laimestu, kas ir likme reizināta ar derību koeficientu. Neuzminēji – Tava nauda paliek bukmeikeriem. Pastāv šādi vienkāršas likmes derību veidi:
  • Mačs – derības uz vienu uzvarētāju vai neizšķirtu rezultātu;
  • Dubultiespēja – prognoze uz diviem no trīs iespējamiem notikuma rezultātiem;
  • Handikaps – likme uz rezultāta starpību par labu kādai no komandām;
  • Vairāk/Mazāk – likme par kopējo punktu skaitu, ko komanda saņem visas spēles garumā;
  • Mačs + Vairāk/Mazāk – prognoze uz 1. puslaika iznākumu un visu spēli kopumā;
  • Precīzs rezultāts – minēt precīzu spēles nobeiguma rezultātu;
  • Vārtu guvumu skaits – kopējais abu komandu vārtu guvumu skaits spēlē.
 1. Kombinētā likme – tiek atlasīti vairāki sporta notikumi, kuru iznākumu Tu vēlies prognozēt. Tas ir daudz grūtāk, jo prasa vairāk zināšanu par tiem sporta veidiem, spēļu noteikumiem, komandu sagatavotības un citiem analītiskiem datiem, kas palīdzēs likmei nospēlēt.
  • Ekspresis – ja likme nospēlēs, tad laimesta summa būs lielāka, nekā veicot vienkāršas likmes uz tādiem pašiem sporta notikumiem, jo kombinētas likmes koeficienti tiek reizināti savā starpā un ar likmes summu. Piemēram, ja kombinēta likme sastāv no trīs notikumiem ar koeficientiem 1.2, 1.4 un 1.6 un likmes summa ir 100€, tad koeficientu reizinājums 1.2 x 1.4 x 1.6 būs 2.688 un šo skaitli ir jāreizina ar 100, lai izrēķinātu laimētās kartītes gala summu: 2.688 x 100 = 268.8€.
  • Sistēma – vairākas ekspresa likmes, kur katra no likmēm ietver vienādu notikumu skaitu (divi vai trīs). Ja notikums zaudē kādā no ekspresiem, tad zaudē tikai viens ekspresis. Sistēmā Tev joprojām ir iespējas uzvarēt, pat ja esi kļūdījies vienā vai vairākos pasākumos, taču šīs likmju veids izmaksā daudz dārgāk.

Kādi koeficienti ir visizdevīgākie?

Koeficients – tā ir notikuma iznākuma varbūtības vērtība, kas izteikta kā skaitliska vērtība. Šo vērtību nosaka bukmeikeri.

Koeficientu kā notikuma iznākuma varbūtības skaitlisku vērtību var izteikt dažādos veidos. Pastāv vispārpieņemtas koeficientu sistēmas: “Eiropas” jeb decimālie koeficienti, “Lielbritānijas” jeb daļveida koeficienti, un “Amerikāņu”. Visbiežāk ir sastopami tieši decimālie koeficienti, kas skaitliskā vērtība izskatās apmēram šādi: 2.50 / 1.6 utt. Katrs koeficients neatkarīgi no izteiksmes sistēmas norāda uz iespēju, ka notikums beigsies tieši tā, kā norādīts likmē. Jo lielāka ir varbūtība, ka notikums noteiktā veidā beigsies, jo mazāks būs tā koeficients, un jo mazāka būs iespēja, ka notikuma iznākums notiks pēc šāda scenārija, jo lielāki būs koeficienti.

Runājot par izdevīgiem koeficientiem, daudzi sporta likmju eksperti nosaka divus faktorus pēc kuriem noteikt ideālu likmes koeficientu uz kuru veikt likmi:

 1. Nespēlēt ar koeficientu, kas ir augstāks par 1.85, jo pozitīvs iznākums ir mazāk ticams;
 2. Nespēlēt ar koeficientu, kas ir mazāks par 1.09, jo ekspress likmē koeficientam nebūs svara, kas sniegs dāsnus ienākumus.

Uz kādiem sporta notikumiem veikt likmes?

Nav iespējams viennozīmīgi noteikt visprognozējamāko sporta veidu, turklāt var pateikt, ka šāds sports neeksistē. Lai uzlabot savu likmju veikšanas kvalitāti, Tev būs jāidentificē faktori, kas ietekmē sporta notikumu iznākumu. Viens no tādiem faktoriem var būt sacensībās iesaistīto sportistu skaists.

Sporta veidi ir iedalīti vieninieku un komandu sporta veidos. Šī klasifikācija nav pilnīgi pareiza. Tam trūkst kombinēto sporta veidu. Galu galā, piedaloties sacensībās, Formula 1 skrējējs, vingrotājs vai pilots var realizēt ne tikai savas, bet arī komandas intereses. Nav skaidrs, kurš ir tas pareizais sporta notikums, uz kuru veikt derības. Apskatīsim dažus ieteikumus.

Vieninieku sporta veidi

Daudzi iesācēji uzskata, ka labākais derību sports ir vienspēlētājs. Par piemēru ņemsim tenisu, kur cīņa notiek tikai starp diviem spēlētājiem. Tikai viens no viņiem būs uzvarētājs, bez iespējas nospēlēt neizšķirti. Liekas, ka pietiek tikai uzminēt uzvarētāju un likme nospēlēta. Taču šai loģiskajai ķēdei ir arī negatīvās puses. Tenisa spēlētājs pirms spēles var izmežģīt kāju, uzvilkt neērtu T-kreklu vai dienu pirms spēles ieturēt neveiksmīgas vakariņas. Un tam būs izšķiroša loma. Galu galā viss ir atkarīgs tikai no viena cilvēka.

Tas pats ir attiecināms uz bokseri, skrējēju, peldētāju, jātnieku, braucēju, slēpotāju un jebkuru citu sportistu, kurš piedalās sacensībās un cīnās par uzvaru individuālajā kopvērtējumā.

Komandu sporta veidi

Komandu sportā atsevišķu spēlētāju problēmas neietekmē rezultātu tik būtiski. Galu galā, citi spēlētāji var izvilkt spēles rezultātu. Tomēr ir komandas, kuras ir ļoti atkarīgas no galvenajiem spēlētājiem. Kā noteikt galvenos dalībniekus? Tas nav grūti: viņi ir visaktīvākie. Paskaties tikai statistiku. Tev jāmeklē spēlētāji, kuri sniedz daudz piespēļu vai gūst tikpat daudz, cik visi pārējie spēlētāji kopā. Vēl viens atslēgas spēlētājs var būt vārtsargs vai kapteinis – spēlētājs, kurš pārraida pārliecību par uzvaru citiem.

Ja atslēgas spēlētājs tiek ievainots vai kāda cita iemesla dēļ nevar palīdzēt komandai, visticamāk, komanda nesasniegs pozitīvu rezultātu. Un otrādi – ja atslēgas spēlētājs ir savas formas virsotnē, viņa komanda uzrāda izcilus rezultātus. Šajā sakarā visparedzamākais sporta veids ir futbols. Parasti spēlētāju vārdi, kuri paši var gūt rezultātu, vienmēr ir labi zināmi.

Kopsavilkums

Daudzi uzskata, ka īsākais ceļš ir tas, kuru Tu vislabāk pārzini. To pašu var attiecināt arī likmju likšanas procesā – labākais sporta veids, uz kuru veikt likmes, ir tas, kuru detaļas Tu zini visvairāk. Nav svarīgi vai tas ir individuālais sporta veids, vai arī komandas spēle, katra spēlē ir savas nianses. Galvenā doma ir analizēt un iedziļināties spēļu rezultātos, pirms veikt savu likmi.

Jā! Ja sporta likme nospēlē, tad ir iespēja nopelnīt lielāku naudas summu. Tomēr ir vērts pieminēt, ka pat labākais sporta likmju veicējs regulāri zaudē. Tas norāda uz to, ka likmes jāveic atbildīgi, apzinoties, ka sporta totalizatori nav primārais naudas saņemšanas avots, bet gan izklaides veids. Svarīgi ir attīstīt sporta derību un budžeta stratēģiju, lai ir iespēja nopelnīt naudu ilgākajā distancē.

Neatkarīgi no tā, vai esat jaunienācējs sporta derību lauciņā, vai arī pieredzējis veterāns, sporta derību zināšanas un prasmes ir kaut kas, ko var vienmēr pilnveidot. Viens no svarīgākiem punktiem ir analīze, salīdzināt iepriekšējos sporta notikumu rezultātus, izveidot savu stratēģiju likmju veikšanā vai arī paļauties veiksmei un intuīcijai. Diemžēl nav vienas atbildes, kas derēs visiem, jo tāpat kā kazino spēlēs, arī totalizatorā bieži vien sporta notikums beidzas ar neprognozējamu rezultātu.

Uz doto jautājumu nav konkrētas atbildes, jo naudas summa, kuru spēlētājs var atļauties izmantot derībām ir atkarīga no daudziem faktoriem. Galvenais šajā jautājumā ir izveidot savu personīgo budžeta plānošanu, kuram stingri sekosiet visa likmju veikšanas periodā. Mēs isakām spēlēt atbildīgi un noteikt tikai to mēneša summu likmēm, kura neiedragās kopējo finansiālo stāvokli zaudējuma gadījumā.

Ikviens sporta totalizators, gan sauszemes, gan arī tiešsaistē, ir spējīgi paši noteikt koeficientu lielumu uz sporta notikumiem, kas ir piedāvāti. Bieži vien likmes nosaka bukmeikeri balstoties uz savām prognozēm par mača iznākum. Nav brīnums, ka koeficienti atšķirsies visos pieejamos sporta totalizators, tas ir arī saistīts ar konkurenci – jo izdevīgāki koeficienti, jo vairāk iespējas, ka spēlētājs ieguldīs savu naudu tieši šajā vietnē.

Diemžēl interneta plašumos parādījās ļoti daudz krāpnieku, kuri apgalvo, ka spēj precīzi noteikt sporta notikumu rezultātus. Par savām “spējām” šādi cilvēki pieprasa papildus naudu. Daudzi totalizatori tāpat bez maksas sniedz analītiku par visiem sporta notikumiem, komandām, spēlētājiem utt. Viss kas ir nepieciešams ir pareizi izlasīt un izanalizēt dotos datus, lai beigu beigās likme nospēlē.

Vairs nav brīnums, ka tādas video spēles kā Dota un Counter Strike ir uzskatītas par profesionālu sporta veidu, kur ir savas disciplīnas. Elektroniskajā sportā komandas sacenšas par balvām, kas mērojamas vairāku simtu tūkstošu, dažkārt pat miljonu, apmēros. Tāpat kā klasiskajā sportā, arī e-sportā ir savi uzvarētāji un zaudētāji. Likmju derību veicējiem tiek piedāvāts veikt prognozes un pelnīt ar to naudu.

Jā. Jūs varat reģistrēt savu spēlētāja kontu vairākos piedāvātos totalizatoros. Taču nedrīkstēsiet izveidot vairākus lietotājus vienā un tajā pašā totalizatorā.

No svarīgākajām priekšrocībām varam minēt online piedāvājumus un bonusus – bezriska likmes, naudas atmaksas utt., un Live likmes – iespēja veikt derības online režīmā. Spēlētājs var veikt likmi, novērot spēli un laika gaita nomainīt savu iepriekšējo likmi atkarībā no notikumiem uz spēļu laukumu. Ir zināms, ka bieži vien spēle var pavērsties pretējā virzienā, kur underdogs var izrauties līderos un uzvarēt cīņu. Šādos gadījumos Live likme dod iespēju mainīt savu izvēli un laimēt naudu kopā ar uzvarētāju.

Sporta totalizatori paši nosaka gan minimālo, gan arī maksimālo likmi. Ir gadījumi, kad spēlētāji veica minimālo likmi 0,10 centu apmērā uz kombinēto likmi un izcēla laimestu līdz pat tūkstotis eiro, nerunājot jau par tiem smagsvariem, kas veic milzīgas likmes un vinnē prāvāku naudas summu.