Izvēlies Optibet un spēlē Book Of Dead iegūsti 2000€ bonusu

27.08.2019

Book of Dead (Optibet)Šis piedāvājums ir spēkā no 09.01.2019. līdz 18.01.2019., tāpēc pasteidzies, lai to nepalaistu garām!

Viss ir vienkārši:

  1. Reģistrējies Optibet online kazino, ja to vēl neesi izdarījis;
  2. Ielogojies savā spēlētāja profilā;
  3. Izvēlies vienu no bonusa līmeņiem vai katru dienu izmēģini kādu citu:

BASIC līmenis

Vienkārši spēlē spēli Book of Dead un iegūsti 20€ naudas atmaksu (1% atmaksa). Izvēloties šī līmeņa bonusu nav nepieciešams veikt naudas iemaksu. Tā kā šajā gadījumā nosacījumi no spēlētāja puses nav tik stingri, nav arī iespējams iegūt lielāko pieejamo naudas atmaksu šīs akcijas ietvaros, taču labāk vismaz neliels bonuss, nekā nekāds, vai ne? Šajā gadījumā naudas atmaksa tiks aprēķināta kā 1% no kopējās izdarīto likmju summas šajā spēlē ar maksimālo atmaksas vērtību 20€.

BOD50 līmenis

Veic vismaz 20€ iemaksu šajā spēlē, izmantojot kodu BOD50 un iegūsti naudas atmaksu līdz 50€ (2% atmaksa). Izvēloties šo bonusu, ir jāveic naudas iemaksa, taču arī pieejamais naudas atmaksas apmērs ir lielāks. Ja iemaksāsi jau iepriekš minētos vismaz 20€, tas sniegs tev iespēju atmaksāt 2% no kopējās izdarīto likmju summas šajā spēlē konkrētajā dienā ar maksimālo atmaksas vērtību 50€.

BOD200 līmenis

Veic vismaz 100€ iemaksu šajā spēlē un iegūsti naudas atmaksu līdz 200€ (3% atmaksa). Izvēloties šo bonusu, ir jāveic vismaz 100€ naudas iemaksa, taču summa, kas tiek atmaksāta, ir pietiekami vilinoša, lai to darītu. Iemaksājot vismaz 100€, jums tiks dota iespēja atmaksāt 3% no kopējās izdarīto likmju summas šajā spēlē§ konkrētajā dienā ar maksimālo atmaksas vērtību 200€.

Svarīga informācija par šo akciju:

  • Lai iegūtu šo naudas atmaksas bonusu, jāveic likmes vismaz 100€ apmērā spēlē Book of Dead (Play’n Go spēļu aparātu spēle);
  • Augstāk minētos bonusa kodus var izmantot katrā no akcijas dienām;
  • Ja tiek veiktas iemaksas, izmantojot BOD50 un BOD200 kodus, visas likmes šajā spēlē konkrētajā dienā tiek ņemtas vērtā tikai augstākā līmeņa naudas atmaksas aprēķināšanai;
  • Maksimālā naudas atmaksa vienam spēlētājam šīs akcijas ietvaros ir 2000€;
  • Naudas atmaksu spēlētājs savā kontā saņem līdz nākamās dienas plkst 16:00.
T-krekls
Diemžēl nelaimēji
Naudas bonuss
Mēģini vēlreiz
50 griezieni
Naudas bonuss
Diemžēl nelaimēji
Bezriska griezieni
Katrs otrais dalībnieks vinnē

Zemāk ievadi informāciju par sevi un tu nekavējoties redzēsi, ko esi laimējis.

Kupona kods, ar kura palīdzību izņemt savu laimestu, tiks nosūtīts uz e-pastu.