OlyBet dubultos laimestu laimīgajās brīvdienās!

Olybet 2x laimests!

Kas var būt patīkamāks par laimestu kādā iecienītākajā spēļu automātā? Dubultlaimests! OlyBet iepriecinās gan esošus, gan arī jaunus spēlētājus, kas reģistrēsies piedāvājumam un spēlēs šajā nedēļas nogalē, ar to, ka dubultos Net laimestu līdz €25!

Kā iegūt bonusu?

  1. Pārliecinieties, ka Jums ir izveidots OlyBet spēlētāja konts;
  2. Reģistrējaties piedāvājumam šeit;
  3. Veiciet vismaz €10 depozītu;
  4. Spēlējiet jebkuru spēļu automātu visu nedēļas nogali;
  5. Kampaņas perioda beigās OlyBet dubultos Jūs kopējo Net laimestu. Gadījumā, ja laimesta summa pārsniedz €25, Jums tik un tā tiks izmaksāta maksimālā €25 vērtība.

Piedāvājums ir spēkā līdz brīvdienu beigām, t.i. līdz 12.07.2020. plkst. 23:59 CET +2. Net dubultlaimesta summa tiks izmaksāta Tavā OlyBet spēlētāja kontā pirmdien 13.07.2020. Paturiet prātā, ka šo piedāvājumu nedrīkst izmantot kopā ne ar vienu citu OlyBet akciju.

Ja Jūs vēl joprojām neiepazināties ar vienu no populārākajiem Latvijā licencētiem tiešsaistes kazino, tad šīs piedāvājums ir lielisks veids kā izpētīt plašu OlyBet spēļu klāstu un vēl palikt plusā ar dubultlaimesta kampaņu. Neskatoties uz to, ka piedāvājums ir pieejams tikai divas dienas, OlyBet ir pārpildīts ar citiem izdevīgiem bonusiem un kampaņām. Nāciet ciemos uz vietu, kur satiekas sports un izklaide!

Saņemt bonusu

Relevant news