Skrill

Skrill

Skrill ir viens no mūsdienu populārākajiem maksājumu veidiem visā pasaulē, kas klientiem pieejams kopš 2001.gada. Ar šī inovatīvā risinājuma palīdzību Skrill strauji palielināja savu klientu bāzi. Kādēļ cilvēki izvēlas uzticēties Skrill e-makam? Galvenie iemesli ir maksājumu veikšanas vienkāršība un to drošība. Jums ir iespēja nosūtīt naudu vietējiem lietotājiem vai arī konvertēt naudu uz vairāk nekā 40 valūtām visā pasaulē, izmantojot tiešsaistes kontu vai arī Skrill mobilo lietotni.

Skrill, ieguvis tādas prestižas atzinības un balvas kā Deloitte Technology Fast 50 balva, EGP B2B Award un vairākas citas, kas padara to par vienu no uzticamākajiem zīmoliem maksājumu apstrādes un naudas pārskaitīšanas pakalpojumu jomā.

Kā Skrill darbojas?

Skrill padara maksājumu apstrādi par ļoti vienkāršu uzdevumu. Tas nodrošina vairākas maksājuma iespējas, piemēram, skaidras naudas, kredītkartes un e-pasta darījumus. Lai sāktu izmantot Skrill pakalpojumus, lietotājam jāizveido savs personīgais Skrill konts. Skrill oficiālajā vietnē ievadiet vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un paroli – Jūsu konts ir izveidots! Nākamais solis ir Jūsu identitātes verifikācija jeb apstiprināšana. Pats verifikācijas process var nedaudz atšķirties atkarībā no Jūsu atrašanās vietas, taču parasti jums būs jāsniedz personu apliecinoša informācija, ieskaitot pilnu vārdu, adresi, dzimšanas datumu un personas kodu. Ir gadījumi, kad Skrill pārstāvji var lūgt atbildēt uz papildus jautājumiem, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, piemēram, pieprasīt identifikācijas kartes, autovadītāja apliecības vai pases krāsaino kopiju. Kā arī komunālo pakalpojumu rēķinus vai izrakstu no bankas, kas pierādīs, ka sniegtā adrese ir patiesa.

Tiklīdz konts ir verificēts, Jūs varat sākt darboties – ievadiet naudas summu un izvēlieties valūtu, norādiet saņēmēja informāciju un maksājuma mērķi. Nospiežot pogu “Sūtīt”, maksājums tiks nosūtīts. Nauda atceļos tajā pašā darba dienā, taču dažreiz transakcijas periods var ieilgt līdz pat 5 darba dienām, atkarībā no Jūsu maksāšanas metodes un par saņēmēju norādītās informācijas.

Vai Skrill ir drošs naudas pārsūtīšanai?

Skrill darbojas jau kopš 2001.gada, sākotnēji kā Moneybookers, līdz brīdim, kad nomainīja nosaukumu uz Skrill. Uzņēmums ir pilnībā reglamentēts, to izmanto miljoniem klientu, lai norēķinātos tiešsaistē un veiktu iekšzemes un starptautiskus naudas pārskaitījumus. Paysafe, uzņēmumam, kuram pieder Skrill, ir biroji vairāk nekā 20 vietās visā pasaulē, kas nodrošina drošus naudas pārskaitījumus. Skrill regulē dažādi regulatori visā pasaulē, ieskaitot Finanšu vadības iestādi (FCA) Lielbritānijā un Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla (FinCEN) departamentu ASV.

Skrill tiek izstrādāts ar tādām pašām drošības un veiktspējas prasībām kā vietnes, kuras tiek izmantotas bankas pakalpojumiem un akciju tirdzniecībai. Jūsu pierakstīšanās savā Skrill kontā, personiskā informācija un visi naudas darījumi tiek nodrošināti, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģiju ar augstas drošības 128 bitu šifrēšanu, ko sertificējis VeriSign.

Kādas ir Skrill priekšrocības un trūkumi?

Runājot par priekšrocībām, varam pieminēt vienkāršu un intuitīvu sistēmu, kas ļauj veikt ērtus naudas pārskaitījumus. Skrill patīkami pārsteidz ar pieejamību vairākās pasaules valstīs un iespēju veikt maksājumus 30 valūtās, kā arī nosaka ļoti augstus maksāšanas limitus – $25,000. Pavisam nedaudzas maksājumu ierīces spēj piedāvāt šādu brīvības diapazonu.

Neskatoties uz lieliskiem plusiem, ir arī mīnusi. Kā galveno var minēt augstas komisijas maksas. Diemžēl par ērtību un plašu pakalpojumu klāstu nāksies samaksāt, ieskaitot maksu par valūtas konvertāciju, kas atzīmēta 3,99% apmērā – augstāk nekā daudziem citiem tiešsaistes pārsūtīšanas pakalpojumiem. Viens no lielākajiem trūkumiem ir maksa par bezdarbību. Ja Jūs neizmantojat Skrill kontu ilgāk par vienu gadu, nāksies samaksāt €5. Izmaksas turpināsies līdz brīdim, kad Jūs atkal ienāksiet savā Skrill kontā, lauzīsiet līgumu vai veiksiet transakciju.

Relevant news